»about me

20. července 2018 v 23:39 | ©posted by; rosie |  About admin

»jméno admina» thea
»blog založen» 20.7.2018

Něco vypsat o sobě je pro mě opravu těžké, jelikož o sobě nerada mluvím ale myslím, že nikomu neublíží být trochu otevřenější, ikdyž každý máme svá tajemství. Blogování se věnkuji už takových osm let (?) Většinu blogu jsem mívala o celebritách, kterým se věnuji i nadále tedˇ (můj druhý blog - hq-models.blog.cz/).

Je mi 18let (v srpnu mi bude 19) a narodila jsem se v České republice. Vyrůstala jsem na malé vesničce se svými 2 staršími bratry a svými rodiči, kteří se v mých 5letech rozešli. Po základní škole jsem přestoupila na střední školu, zaměřený na obor - Management cestovního ruchu. Kvůli zdravotním problémům, mi museli dát 2 roky odklad, což znamená, že se v září vrátím do školy a budu opakovat 3. ročník. Co budu dělat po škole, mi tato myšlenka stále probíhá hlavou.

Dá se říct, že jsem ten typ člověka, co si rád vyzkouší nové věci. Ráda pracuji, jen mi většinou dělá problém kolektiv. Nesnáším drby ani pomluvy, těm se opravdu vyhýbám. Jsem docela tichý človíček, obvykle mi trvá než se rozpovídám. Jsem hodně tvrdohlavá, dokážu se opravdu naštvat i kvůli největším blbostem a obvykle mi trvá než vychladnu (klidně to trvá i 2 hodiny). Ráda naslouchám druhým pomáhám, nic mě nepotěší než dělat druhým radost a dávat jim pocit radosti. Mám ten nejzvláštnější humor a málokdo mu dokáže porozumět. :D

Co se týče mých koníčků - miluji thriller a detektivní knížky, od těch nedokážu odtrhnout oči a začtu se do nich tak, že i bych i celou knížku přečetla za noc. Jako každý člověk miluji hudbu, ať je to jakákoliv. Jsem celkem hyperaktivní takže ráda chodím, ale kvůli práci (kde jsem ted skončila) jsem nějak zlenivěla.

A poslední co bych vám asi tak řekla, že mám dvě koťata (3 měsíce staré). Oba to jsou kluci. Černobílý tedy patří mé švagrové a pojmenovali jsme ho Nike. A já mám celého černého, kterého jsem pojmenovala Benjamínek. :)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama