monthly notes

MONTHLY NOTES | october

31. října 2018 v 19:00 | ©posted by; thea

Myslím, že by bylo skvěléra se s vámi podělit o rekapitulaci měsíce. Říjen už končí a hned za rohem už máme další měsíc - listopad. Vzhledem k tomu, že jsem za měsíc neudělala nic zajímavého, sice se jen pár věcí v osobním životě pár zajímavých věci přihodilo. A to se dočtete níže.

•Co se dělo?
Babí léto skončilo a brigáda na zmrzlině, na které jsem byla druhým rokem, se zavřela. Nějaké dny bylo hezké počasí a nějaké dny jsem musela vydrzet sedět venku v zimě. Ale naštěstí, jsem neomecněla, nebyla nastydlá nebo neměla rýmu. To je super. Po skončení zmrzliny, jsem hledala práce a ve městě, kde žiju, moc toho není k nabízení. Ozvali se mi z jedné restaurace a také jsem měla zájem odletět na Kypr na půl rok a vyzkoušet si něco nového. Jenže restaurace, od které se mi ihned ozvali, má vedoucí špatně recenze od zaměstnanců. Znám několik lidí, co tam dříve pracovali a moc si to nechválili. Odletět někam do ciziny a sama, mě ta představa upřímně i děsí. Ale nechtěla jsem se nechat ovládnout strachem. Bratr by mě samotnou do ciziny ani nepustil a k tomu všemu, šéf měl pro mě nabídku.
Takže po třech dnech volna, jsem byla na zkoušce v jeho restauraci jako servírka. A něco vám řeknu, je toho moc a je to něco, co by mě hodně stresovalo. Chůze mi problem vůbec nedělá, spíš to, jak tam jsou ostatní servírky ve stresu a to pak nedělá ani dobře mě. Nic jsme nevěděla a všechno jsem se ještě učila. Jistě si v restauracích vždycky cením toho, jak k vám hned přijdou a obslouží vás, ale když jsem si to byla zkusit, chtělo se mi z toho brečet. Lidi tam jsou neustále ve stresu a sotva stíhají, zatímco já potřebuji prostředí, kde je klid. Mě stačí opravdu málo a dokážu hned propadnout stresu. Potřebuji spíš být v menším prostředí, kde nebude tolik lidí a kde nebude zbytecny stres. Lidi si prostě musí počkat a musí být trpělivý. Ikdyž upřímně, já samotná taková být nedokážu, ale to se zas týká jiných věcí. S šéfem jsme si promluvili a uvidíme, jestli mi dá ještě volne místo, které má v jiném podniku. :)

•Oblíbený kousek oblečení
Kabatek - zima se pomalu blíží, ale jak bylo tento rok do října nejteplejší počasí, koupila jsem si dlouhý kabátek. Ale slabý, takový podzimní. Nosím ho skoro každý den, protože jsem si tento kousek hrozně míč zamilovala. :)

•Seriály
Za tento měsíc jsem zkoukla pár úžasných seriálu z Netflixu. Který vám rozhodně musím doporučit je - The Haunting of Hill House. Úžasný horor s zajímavým příběhem. Určitě od toho neodtrhnete oči. Začala jsem se koukat na Insatiable. Pomalu se blížím ke konci a seriál se mi už hned od prvni epizody moc zalíbil a hodně jsem se u toho i nasmála. A jako poslední seriál Chilling Adventures of Sabrina. Milovala jsem ten seriál z devadesátek. Ale tenhle je hodně odlišný. Sabrina z devadesátek je spíše víc komedie a tahle nejnovější je víc takový vážný, drama. Každopádně jsem se teprve podívala na pár epizod a docela se mi líbí. Hlavně se mi tam také moc líbí obsazení.
 
 

Reklama